BODOM SAČUVAO POSAO? / Bilićevoj crnoj seriji napokon došao kraj!

Bilić nikako ne može biti zadovoljan bodom protiv druge momčadi lige jer su njegovi igrači promašili barem sedam izglednih prilika, koje je većinom obranio apsolutni junak dvoboja vratar Anžija Garbulov.

11.11.2012.
12:49
PIXSELL

MOSKVA - U susretu 15. kola Ruske lige u Moskvi su Lokomotiv i Anži Mahačkala odigrali 1:1, čime je okončana serija poraza domaćeg sastava kojeg vodi naš bivši izbornik SlavenBilić.

Nakon što je Lokomotiv promašio veliki broj prilika u nizu, Anži je poveo u 72. minuti preko Carcele, čiji je udarac iz daljine prevario vratara Guillermea, koji je stao na vrata Lokomotiva umjesto našeg DarijaKrešića.

Bilić je potom uveo napadača Pavljučenka, čiji udarac u 84. minuti pogađa u nogu suigrača N'Doyeua i ulazi u vrata Anžija za konačnih 1:1. Remijem teško da mogu biti zadovoljni i jedni i drugi jer Anži sada zaostaje tri boda za vodećim CSKA, a Lokomotiv je ostao osmi. Dodajmo da je hrvatski reprezentativac VedranĆorluka vrlo dobro odigrao cijelu utakmicu za Lokomotiv.