oporavili se od debakla / Barcelona upisala nova tri boda, ali i ostala bez Lea Messija na dva mjeseca!

Strijelac oba gola za Barcelonu bio je Luis Suarez (25, 54), a nakon što je Neymar u 66. minuti promašio 11-erac za 3-0, Jonathan Viera (88) je u samoj završnici smanjio na konačnih 2-1

26.9.2015.
18:16
AP Images

Nogometaši Barcelone u susretu su 6. kola španjolskog prvenstva na svom Camp Nou svladali Las Palmas sa 2-1 81-0) i tako se barem nakratko vratili na vrh ljestvice.

obrat u primeri /

Celta u Vigu razbila Barcelonu, Real iskoristio priliku i pobjedom u Bilbau preuzeo prvo mjesto

Strijelac oba gola za Barcelonu bio je Luis Suarez (25, 54), a nakon što je Neymar u 66. minuti promašio 11-erac za 3-0, Jonathan Viera (88) je u samoj završnici smanjio na konačnih 2-1.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je čitav susret za Barcleonu koja sada ima 15 bodova, dva više uz utakmicu više od Real Madrida, Celte i Villarreala, koji će svoje utakmice 6. kola igrati kasnije večeras. Real će ugostiti Malagu, Villarreal će na svom terenu igrati protiv Atletico Madrida, a Celta gostuje kod Eibara. Las Palmas je 12. s pet bodova.

Usprkos pobjedi, Katalonci iz ove utakmice izlaze poprilično oštećeni. Naime, Messi se u 8. minuti nakon jednog duela u kaznenom prostoru La Palmasa uhvatio za lijevo koljeno i signalizirao treneru Luisu Enriqueu da mora napustiti igru. Najbolji nogometaš svijeta hitno je prevezen u bolnicu gdje su mu, po pisanju španjolskih medija, dijagnosticirali napuknuće kolateralnog ligamenta i najavili pauzu od čak dva mjeseca.