PRVI SUSRET U BUNDESLIGI / Badelj porazom debitirao za HSV

Do prije četiri dana kapetan Dinama, Badelj je odigrao prvo poluvrijeme, a potom je zamijenjen, dok je Ivo Iličević u dresu HSV-a igrao do 70. minute.

1.9.2012.
17:53
PIXSELL

Hrvatski reprezentativac MilanBadelj odigrao je prvu ligašku utakmicu za HSV, koji je izgubio u 2. kolu Bundeslige u gostima kod Werdera s 0:2.

Do prije četiri dana kapetan Dinama, Badelj je odigrao prvo poluvrijeme, a potom je zamijenjen, dok je IvoIličević u dresu HSV-a igrao do 70. minute.

Prvak Borusia Dortmund odigrala je samo 1:1 u gostima kod Nuernberga. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je do 63. minute, a sudjelovao je kod pogotka gostiju kada je iz blizine pogodio gredu, da bi Poljak Jakub Blaszczykowski odbijenu loptu posremio u mrežu. Eintracht je zasad jedini klub s dvije pobjede nakon gostujuće pobjede (3:0) kod Hoffenheima, dok su sigurne domaće pobjede upisali Bayer Leverkusen protiv Freiburga (2:0) i Schalke u srazu s Augsburgom (3:1).