'NISMO ZASLUŽILI POBJEDU' / Azzurri i Japanci odigrali utakmicu turnira

Talijanski izbornik Prandelli je nakon utakmice kazao kako je njegovoj momčadi bilo teško igrati u nemogućim uvjetima.

20.6.2013.
9:36
AP Images

Europski vicepravak Italija jedva je upisala pobjedu protiv Japana (4:3) na Kupu konfederacija u Brazilu.

Japanci su poveli sa čak 2:0 golovima Honde i Kagawe, ali Talijanima je nadu vratio De Rossi golom prije kraja poluvremena.

Uchida je autogol sve vratio na početak, a u 52. minuti dogodio se  preokret te je Balotelli zabio s bijele točke za 3:2.

Ipak, Japanci se nisu predali te izjednačuju u 69. minuti golom Okazakija. No, sve nade ruši im Giovinco zgoditkom u 86. minuti i postavlja konačnih 4:3.

"Bilo je užasno vruće i vlažno. Ipak, to ne opravdava našu slabu igru - nismo zaslužili pobjedu", kazao je Prandelli.