ENGLESKA LIGA / Arsenal teškom mukom protiv Sunderlanda

Arsenalu je pobjedu donio sjajni pogodak iz slobodnog udarca Robina van Persiea u 82. minuti, a isti je igrač postigao i prvi zgoditak za "topnike" već u prvoj minuti utakmice.

16.10.2011.
16:57

Nogometaši Arsenala slavili su teškom mukom u 8. kolu Engleske lige na Emiratesu protiv Sunderlanda s 2:1.

Arsenalu je pobjedu donio sjajni pogodak iz slobodnog udarca Robina van Persiea u 82. minuti, a isti je igrač postigao i prvi zgoditak za "topnike" već u prvoj minuti utakmice. Sunderland je pružio odličan otpor, posebno u prvom dijelu kada su bili daleko bolji i izjednačili zgoditkom Larssona. Arsenalu je to tek treća pobjeda u sezoni s 10 bodova su na 10. poziciji.

U drugoj utakmici dana i derbiju Midlandsa West Bromwich Albion je kod kuće svladao Wolverhampton s 2:0 pogocima Chrisa Brunta i Petera Odemwingiea. Popodne igraju Newcastle i Tottenham.