A ŠTO BI TEK DALIĆ TREBAO REĆI: / Jeste li vidjeli što je Zidane izjavio o Modriću i Vatrenima?

Francuski stručnjak nije baš presretan što Vatreni ide na reprezentativno okupljanje

21.3.2021.
15:34

Nogometaši Real Madrida ostvarili su gostujuću pobjedu u subotnjoj utakmici 28. kola španjolskog prvenstva svladavši Celtu Vigo s 3-1 (2-1). Kapetan hrvatske reprezentacije i igrač tjedna u Ligi prvaka LukaModrić odigrao je cijelu utakmicu, a u 80. minuti je zaradio žuti karton zbog prekršaja.

U REALU PODIVLJALI ZBOG SITUACIJE S MODRIĆEM: /

Madriđani pripremaju žalbe; 'To više ne može biti slučajnost'

Vatrenom je to bio 36. nastup ove sezone. S punih 35 godina i dalje je standardan prvotimac i ZinedineZidane ne može zamisliti momčad bez njega. Pogotovo ove sezona kada igra na vrhunskoj razini. Modrić je na travnjaku proveo 2707 minuta od mogućih 3420. Znači pitanje je u kakvom će stanju biti sada kada dolazi na reprezentativno okupljanje, a pogotovo hoće li uopće imati vremena za odmor prije Eura.

Međutim, umjesto da izbornik ZlatkoDalić prigovara zbog prevelike 'potrošnje' kapetana, to je napravio trener Reala Zinedine Zidane. Onaj koji ga koristi u gotovo svakoj utakmici od prošle jeseni.

"Znamo da je pred nama još puno utakmica. Igračima ide dobro u ovom trenutku i to moramo iskoristiti. Kao što ste rekli, Modrić i Kroos sada idu na reprezentativno okupljanje te će odigrati nekoliko utakmica. Meni kao treneru Real Madrida to nije idealno. No, tako je kako je. Ništa ne možemo napraviti po tom pitanje", poručio je francuski stručnjak.

"Svi smo u VIP loži bili u šoku. Bili smo iznenađeni. Modrić je imao loptu u nogama te ju je dodao suigraču. Sve je bilo jasno iz njegove reakcije", poručio je.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.