Pukla petarda: Medveščak teško nastradao na startu

Medveščak je krenuo u seriju pripremnih utakmica u novoj sezoni, a prvi dvoboj u Pragu poželjet će što prije zaboraviti. Češki Extraligaš Slavija je nadigrala Zagrepčane s 5:0.

8.8.2014.
20:14

Četiri gola primio je Barry Brust, a jedan Mark Dekanich, ali nisu oni ni dobili podršku svojih suigrača jer napadači hrvatskog KHL kluba nisu bili raspoloženi.

Napadači još nisu namjestili nišanske sprave, te tako su Zagrepčani upisali uvjerljiv poraz na početku priprema i razočarali 15-ak navijača pristiglih iz hrvatske metropole. Česi su mnogo bolje otvorili utakmicu, nakon 20 minuta imali mirnih 2:0, a prednost se već do 33. minute popela na ogromnih 5:0, a u drugoj polovini dvoboja mreže se više nisu tresle.

Kako donosi portal KHL.hr, Medveščak je na pripremama u Plzenu, a u nedjelju igraju protiv Karlovyih Varyja, dok u utorak ih čeka dvoboj protiv Sparte.