Situacije zbog kojih se Tamara osjeća osramoćeno

Odluku da će svog psa dresirati kako bi se naučio ponašati, Tamara Ecclestone je donijela nakon što se pomokrio na njenu torbu Hermes Birkin vrijednu 20.000 funti.

17.8.2012.
21:48
VOYO logo

Čini se da Tamara Ecclestone ima problem s viškom slobodnog vremena pa je počela svoju čivavu Dukea učiti da urinira u toaletu.

Navodno razmaženu bogatašicu jako živcira što njen psić obavlja nuždu gdje stigne, a posebno je bijesna kad to radi po dizajnerskom namještaju.

Ipak, odluku da će svog psa dresirati kako bi se naučio ponašati donijela je nakon što se pomokrio na njenu torbu Hermes Birkin vrijednu 20.000 funti.

Tamara se osjećala osramoćeno kada bi njen psić izvodio nepodopštine po cijelom stanu, rekao je izvor blizak starleti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
JARAK
NE PROPUSTI!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
ZVIJEZDA ZABRANJENE LJUBAVI /

Barbara Vicković doživjela je neugodno iskustvo, a njezin hrabar potez izazvao je različite reakcije