Nakon osam godina zatražila razvod

Kimberly Buffington-Quaid zatražila je razvod od svog supruga, glumca Dennisa Quaida (57). U braku su bili osam godina i zajedno imaju četverogodišnje blizance.

10.3.2012.
17:51
VOYO logo

Glasnogovornica Kimberly Buffington-Quaid potvrdil je da se par razvodi, a u pravnim dokumentima stoji da brak nije opstao zbog konflikta njihovih karaktera, piše tmz.com.

Kako navode, par će imati zajedničko skrbništvo nad djecom, a glasnogovornica ne želi otkrivati pojedinosti iz njihovog privatnog života.

Kimberly i glumac Dennis Quaid vjenčali su se 2004., a navodno su zajedno prošli puno toga. 2007. godine objavljeno je da su im blizanci umalo preminuli nakon poroda.

Dennisu Quaidu ovo je bio treći brak. Od glumice Meg Ryan razveo se 2001. godine, a od glumice P.J. Soles 1983. godine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Još iz rubrike
Image
SUBOTNJA ŠPICA /

Duge noge, kratka suknja: Fatalna crnka mamila je pažnju na zadarskoj špici