U javnosti se više ne trude suzdržati, ali to je manje zanimljivo od njenih noga!

Johnny Depp i Amber Heard vole svoju vezu držati podalje od javnosti i medija.

14.2.2014.
9:03

Iako se rijetko pojavljuju zajedno u javnosti i nikako da potvrde nagađanja o tome da su se zaručili, Johnny Depp i Amber Heard došli su zajedno na premijeru filma 3 Days To Kill, koja se održala u Los Angelesu, i tom su prilikom pozirali na crvenom tepihu.

Par je izmjenjivao nježnosti, a Johnny je u jednom trenutku Amber poljubio u obraz, što fotografima nije promaknulo.

U maloj crnoj haljinici s dubokim dekolteom i donjim dijelom krojenim asimetrično, tako da su do izražaja došle njene savršeno oblikovane noge, Amber (27) je privlačila poglede.

Do izražaja je došao i njen veliki dijamantni prsten, a dok strani mediji nagađaju da se par zaručio, njih dvoje nisu to potvrdili. Svoju vezu žele držati podalje od medija i javnosti, ali se na crvenom tepihu ovaj put nisu previše trudili suzdržavati, a strani mediji navode da to nije njihovo uobičajeno ponašanje.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
savrseni
NOVE EPIZODE
VOYO logo