LJUBAV JE NA SELU /

Ksenija izvela pjesmu koja je njoj i pokojnom mužu puno značila: 'Obilježila je naš život'

Image
Foto: rtl

'Za nekoga ne znači ništa, a meni je značila i Vinku je značila sve', ispričala je Ksenija

26.11.2023.
8:06
rtl
VOYO logo

Ksenija Menkovska pred našim kamerama zapjevala je pjesmu koja je pratila nju i pokojnog supruga Vinka. Show 'Ljubav je na selu' gledajte na RTL-u i platformi Voyo!

"Jedna pjesma je obilježila naš život od početka, od prvog trenutka i zove se 'Otići ću u perjare'. Tu je pjesmu pjevala nekada Olivera Katarina i meni je ta pjesma, urezala mi se u kožu, u mozak. Ona nije poznata, ona nije nešto posebno. Za nekoga ne znači ništa, a meni je značila i Vinku je značila sve. I uvijek je govorio: 'Tu pjesmu trebaš snimiti, ali na svoj način'", ispričala je Ksenija.

Image
BRANKOVA MILJENICA /

Smilja iz 'Ljubav je na selu' o svoja dva propala braka: 'Nisam puno radila jer mi muž nije dao, a kad sam se rastala...'

Image
BRANKOVA MILJENICA /

Smilja iz 'Ljubav je na selu' o svoja dva propala braka: 'Nisam puno radila jer mi muž nije dao, a kad sam se rastala...'

Istaknula je da nije imala priliku za to.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
Foto: RTL

"Kolegama sam, koji imaju studio, govorila: 'Ajde da to snimimo'. Mislim da će to biti prije nego što ja odem. To će se morati dogoditi. Ta će pjesma morati ostati", rekla je Ksenija.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
Foto: RTL/Screenshot

Ispričala je da je veliko bogatstvo stekla sa svojim suprugom, a to su njihova djeca. "Ali ta pjesma je naša", rekla je Ksenija. U videu poslušajte njezinu izvedbu pjesme.

Show 'Ljubav je na selu' gledajte na RTL-u i platformi Voyo!

POGLEDAJTE VIDEO: Voditeljica 'Ljubav je na selu' u Direktu: 'Svi žele samo pronaći nekoga s kim će dočekati starost i uživati udvoje'

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw 104
USKORO
VOYO logo
Još iz rubrike