Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Glazba /

Pucao si u glavu nakon svađe s bivšom suprugom

Hip-hop mogul Chris Lighty počinio je u četvrtak samoubojstvo u svom domu u Bronxu nakon svađe s bivšom suprugom.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Chris Lighty (44), dugogodišnji menadžer zvijezda kao što su 50 Cent, Diddy, Ja Rule, Missy Elliott i Mariah Carey, počinio je samoubojstvo u 45. godini, piše nydailynews.com.

Policija je pronašla Chrisa u njegovom domu u Bronxu, ležao je u lokvi krvi, a pored njega je bio 9-milimetarski pištolj.

Kako kaže izvor, navodno je nakon svađe s bivšom suprugom Veronicom izjavio: 'Umoran sam od ovoga', te otišao iza kuće i pucao si u glavu oko 11.30 sati.

Šokantno samoubojstvo uslijedilo je nakon svađe Chrisa i njegove bivše supruge Veronice (36), koja je prošle godine podnijela zahtjev za razvod, nakon sedam godina braka.

Ispred kuće se nalazio i kamion za selidbe jer se hip-hop mogul planirao preseliti.

Policijski izvor navodi da je njegova supruga rekla da je bio u dugovima i financijskim problemima.

U kući su bila i njegova djeca, sedamnaestogodišnja kći i petogodišnji sin, ali su izašli kad je svađa kulminirala. Bili su u parku u blizini kad je njihov otac izašao iz kuće i pucao si u glavu.

Na Twitteru su mu mnoge slavne osobe odale počast.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike