Začinite život! Naručite otmicu!

Ako vam nedostaje uzbuđenja u životu pomoć možete zatražiti od neobične francuske kompanije koje će vas oteti i terorizirati. Što 'bolji' tretman želite to ćete morati platiti više.

29.3.2010.
13:35
VOYO logo

Neobičan biznis pokrenuo je 28-godišnji Georges Cexus, koji je početkom godine osnovao tvrtku koja se bavi otmicama. Ovu novu adrenalinsku bombu možete iskušati ako iskeširate 1.000 eura.

Kompanija koja organizira ove neobične aranžmane zove se Ultime Réalité i smještena je Besançonu (Francuska).

Za tisuću eura dobijete samo osnovni paket - jednom, potpuno iznenada, otmu vas i strpaju u prtljažnik automobila te vas potom par sati drže vezanim na nepoznatoj lokaciji.

Ako vas zanima nešto ekstremnije iskustvo otmice trebate izdvojiti znatno više, ali ćete zato biti zarobljeni na duži period, a tu su i helikopter i potjera brodom i još puno, puno toga...sve ovisi o dubini vašeg džepa.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Iz ove neobične tvrtke obećavaju da će te iskusiti pravi strah i teror.

Klijentima je na strancima tvrtke pojašnjen cijeli postupak otmice, a zainteresirani sami biraju scenarij. Prilikom podnošenja narudžbe klijenti potpisuju ugovor u kojem stoji da se otmica može desiti bilo kad, pa čak i za koju godinu.

Za ovu vrstu ''akcije'' uglavnom su zainteresirani oni dubljeg džepa, što nije ni čudno s obzirom na cijenu, a trenutno imaju po dvije narudžbe dnevno, prenosi Telegraph.co.uk.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
MJAU, KAKVE MAČKE! /

Mrke, pufaste, meke,tigraste pa i domaće: U Sisku se nitko nije bunio ako su koga ove mace i ogrebale