Vukojević u euforiji nokautirao suigrača!

18.8.2010.
12:54

arti-201008170754006Dinamo i Ajax su u Kijevu odigrali bez pobjednika 1:1. Gosti su imali vodstvo i igrača više, no ukrajinski sastav je ipak uspio izjednačiti.

Crveni karton je dobio Garmaš u 56. minuti, a samo minutu kasnije Jan Vertonghen je doveo goste u vodstvo.

Dinamo je izjednačio u 66. minuti golom Olega Guseva, kojeg je Ognjen Vukojević u slavlju 'složio' na travnjak. Hrvatski reprezentativac igrao je za kijevski sastav cijeli susret, a u 60. minuti je dobio žuti karton.

arti-201008170754006 Zenit - Auxerre 1:0 (Keržakov 3) Sparta Prag - Žilina 0:2 (Ceesay 51, Oravec 73) Dinamo Kijev - Ajax 1:1 (Gusev 66 / Vertonghen 57) Young Boys - Tottenham 3:2 (Lulić 4, Bienvenu 13, Hochstrasser 28 / Bassong 42, Pavljučenko 82) Rosenborg - FC Kopenhagen 2:1 (Iverson 23, Henriksen 57 / Gronkjaer 84)

U srijedu igraju: Basel - Šerif Braga - Sevilla Salzburg - Hapoel Tel Aviv Werder Bremen - Sampdoria Partizan - Anderlecht