Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PROMOTIVNI ČLANAK /

Cijela Uprava Kauflanda slaže police

Kako bi zaposlenici Uprave Kauflanda još bolje upoznali procese u Prodaji, Kaufland je pokrenuo projekt Dan u poslovnici

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Svi zaposlenici Uprave Kauflanda dobili su termin za rad u jednoj od poslovnica na zagrebačkom području tijekom ožujka i travnja. Svaki zaposlenik imat će priliku slagati robu na odjelu Prehrane i Neprehrane, mijenjati etikete i plakate, uređivati police odjela te raditi otpise i sniženja, naravno sve uz podršku mentora – zaposlenika poslovnice.

U projekt su uključeni i svi članovi Uprave koji će također odraditi jednu smjenu. Detalje nam je pojasnila voditeljica Korporativnih komunikacija, Marija Franić: "Prodaja je srce našeg poduzeća jer upravo tu dolazimo do izravnog kontakta s našim kupcima. Ovim projektom svim našim zaposlenicima iz Centrale želimo pružiti mogućnost da promijene perspektivu i još bolje vide s kojim se izazovima susreću njihovi kolege iz poslovnica. 

Na taj način želimo ojačati povezanost zaposlenika koji rade u poslovnicama sa zaposlenicima Centrale, a sve s ciljem da produbimo našu suradnju i osnažimo međusobno razumijevanje."

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike