" /> " /> " />
Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
dogovara veliki projekt /

Bandić stigao u Dubai: Njemu u čast Burj Khalifa zasvijetlila u bojama hrvatske zastave

Susreo se i s tajkunom Mohamedom Alabbarom koji je poručio da su zainteresirani za projekt "Manhattan u Zagrebu"

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Najviša građevina na svijetu Burj Khalifa u utorak je bila obojana bojama hrvatske zastave u čast hrvatske delegacije koja je u dan ranije stigla u Ujedinjene Arapske Emirate.

Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić sa suradnicima je u trodnevnom službenom posjetu Dubaiju. Sastao se s gradonačelnikom Dawood Abdulrahman Al Hajirijem i razgovarao o turističkoj i gospodarskoj suradnji dvaju gradova.

Susreo se i s tajkunom Mohamedom Alabbarom koji je poručio da su zainteresirani za projekt "Manhattan u Zagrebu".

"Kad Dubai zasvijetli u hrvatskim bojama. Pozdrav mom voljenom Zagrebu i cijeloj Hrvatskoj!", poručio je Bandić na svom Facebooku.

U Dubaiju su i pročelnica Gradskog ureda za gospodarstvo, energetiku i zaštitu okoliša Mirka Jozić, pročelnica Gradskog ureda za strategijsko planiranje i razvoj grada Sanja Jerković, pročelnica Ureda za međugradsku i međunarodnu suradnju i promicanje ljudskih prava Vesna Šimić, pročelnica Stručne službe gradonačelnika Andrea Šulentić, posebni viši savjetnik gradonačelnika za investicije i strana ulaganja Harun Omerbašić i ravnatelj Zavoda za prostorno uređenje Ivica Rovis.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike