Sjajni Modrić i Kranjčar uzeli Eusebio Cup!

Nakon tjedan dana pauze zbog ozljede zadnje lože, Luka Modrić odigrao je vrlo dobru partiju u 1:0 pobjedi Tottenhama protiv Benfice usred Lisabona.

4.8.2010.
11:58

arti-201007310253006Luka Modrić odigrao je prvih 45 minuta, i to odlično, po riječima menadžera Spursa, Harryja Redknappa, a u nastavku ga je zamijenio Niko Kranjčar. Vedran Ćorluka je odradio svih devedeset minuta na mjestu centralnog braniča u paru s kapetanom Michaelom Dawsonom.

arti-201007300165006Gol vrijedan pokala zabio je u 55. minuti Gareth Bale nakon što ga je Meksikanac Giovani dos Santos sjajno proigrao petom.

Zadovoljan je nakon pobjede napokon bio i Harry Redknap.

"Napokon smo odigrali dobru utakmicu. Bale i Modrić su sjajno odrađivali posao na lijevoj strtani u prvom poluvremenu, a Jenas je bio odličan u sredinu. Mislim da ćemo još malo pojačati momčad", najavio je menadžer Tottenhama.

Tottenham je na lisabonskom Stadionu svjetlosti nastupio u sastavu: Gomes (Cudicini, 45); Walker (Naughton, 45), Dawson, Ćorluka, Bale (Rose, 62; Lennon, Huddlestone, Jenas, Modrić (Kranjčar, 45); Giovani (Townsend, 70); Crouch (Defoe, 45)