Nogometaši Manchester Uniteda obranili su naslov pobjednika engleskog Liga kupa nakon što su na Wembleyju svladali Aston Villu s 2:1.

28.2.2010.
20:34

Povela je Aston Villa pogotkom Jamesa Milnera u petoj minuti iz penala nakon što je Nemanja Vidić u kazenom prostoru srušio Gabriela Agbonlagora.

Izjednačio je Michael Owen (13) nakon pogreške braniča Aston Ville Richarda Dunnea, a pobjedu i trofej Manchester Unitedu osigurao je Wayne Rooney (74), koji je krajem prvoga poluvremena zamijenio ozlijeđenog Owena.

Manchester United: Kuszczak; Rafael (G. Neville, 66), Vidić, Evans, Evra; Valencia, Fletcher, Carrick, Park (Gibson, 85); Owen (Rooney, 42), Berbatov

Aston Villa: Friedel; Dunne, Collins, Cuellar (Carew, 80), Warnock; Young, Milner, Petrov, Downing; Agbonlahor, Heskey