Nogometna reprezentacija Francuske osvojila je prvo mjesto na Europskom U-19 prvenstvu nakon što je u finalnom susretu pobijedila Španjolsku 2:1 (0:1).

31.7.2010.
0:05

Nakon što su u polufinalu napravili veliki preokret protiv mlade Hrvatske, mlada francuska reprezentacija napravila je u Caenu isto i protiv moćnih Španjolaca. Favorizirana Španjolska povela je u 18. minuti golom Rodriga, no u drugom poluvremenu domaćin je preokrenuo rezultat.

Prvo je u 49. minuti na 1:1 poravnao Sunu, a pred kraj utakmice fizički jači Francuzi nošeni publikom sve su više prijetili gostima i onda pet mimuta prije kraja zabili gol vrijedan europskog naslova. Francuski junak bio je Lacazette.

Francuska je u polufinalu pobijedila Hrvatsku 2:1, također nakon što je gubila 0:1.