Barça i s rezervama razbija protivnike!

Nakon što su u prvom dvoboju španjolskog Kupa kralja kod kuće torpedirali Almeriju s 5:0, Barcelona je i u uzvratu razbila 19. plasiranu momčad Primere, te s ukupnih 8:0 prošla u finale.

2.2.2011.
23:56

arti-201101260965006Barcelona je na krilima Lionela Messija prošlog tjedna lakoćom svladala Almeriju s 5:0 u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja i već nakon prvih 90 minuta okršaja riješila pitanje putnika u finale.

Uzvrat je bio samo pitanje formalnosti pa je trener Katalonaca na teren poslao drugu momčad. Na klupi su tako ostali Messi, Villa, Xavi, Pedro... A pokazalo se da njihov ulazak i nije bio potreban.

Najprije je Adriano u 35. minuti sjajnim golom načeo domaćine, da bi u nastavku visoku pobjedu Barçi donijeli Thiago Alcântara (56) i Afellay (66).

U drugoj utakmici polufinala Real Madrid je slavio s 2:0 nad Sevillom i s ukupnih 3:0 prošao u finale.