uhićenje u brodu /

Ukrao vodiče s tračnica i zaustavio željeznički promet!

Image

Policijski službenici su oko 21,45 sati u blizini uhitili 38-godišnjaka iz Slavonskog Broda s platnenom torbom u kojoj je nosio sjekiru i oko tri metra bakrenih i aluminijskih vodiča.

10.1.2014.
10:18
VOYO logo

Zbog sumnje da je s tračnica skinuo bakrene i aluminijske vodiče koji su dio signalnog sustava, policija je sinoć u Slavonskom Brodu uhitila 38-godišnjaka, kojega će prijaviti za kaznena djela oštećenja javnih naprava i krađe, priopćeno je danas iz slavonskobrodske Policijske uprave.

Sinoć oko 21,30 sati u Kolodvorskoj ulici s tračnica su skinuti bakreni i aluminijski vodiči koje služe za signalizaciju prohodnosti kolosijeka, zbog čega je došlo do prekida prometovanja vlakova od 21,30 do 22,10 sati.

Policijski službenici su oko 21,45 sati u blizini uhitili 38-godišnjaka iz Slavonskog Broda s platnenom torbom u kojoj je nosio sjekiru i oko tri metra bakrenih i aluminijskih vodiča, navodi se u današnjem priopćenju slavonskobrodske Policijska uprave.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
JARAK
NE PROPUSTI!
VOYO logo
Još iz rubrike