Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SLUČAJ PUKANIĆ /

Uhićeni na poligrafu, provjeravaju se alibiji

Policija pustila neke osumnjičenike za ubojstvo Pukanića i Franjića, a ostali i dalje pod istragom

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

ZAGREB - Dio osoba uhićenih u okviru istrage o ubojstvu Ive Pukanića i Nike Franjića i dalje je na kriminalističkoj obradi, a dio privedenih je pušten - izjavila je glasnogovornica PUZ-a Aleksandra Ljuba na konferenciji za novinare.

Ljuba je dodala da je istraga u fazi kada policija sa sve manje detalja može izlaziti u javnost. Ono o čemu je mogla izvijestiti medije jest to da su zadržani na daljnjoj kriminalističkoj obradi podvrgnuti poligrafskom testiranju, a policija i dalje provodi obavijesne razgovore, utvrđuje i provjerava alibije.

Glasnogovornica PUZ-a nije htjela komentirati napise medija da su privedene osobe pripadnici elitnih vojnih i policijskih postrojbi i stručnjaci za eksploziv. Također, pitanje ima li među uhićenima pripadnika tzv. narko-miljea je ostalo bez odgovora. Još uvijek se ne zna i točan broj ispitanih iako neki mediji nagađaju da ih je 30-ak.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike