UEFA prijeti: /

Još jedna glupost i praznimo Poljud!

Čelnici Europske nogometne federacije jako su se naljutili na splitski klub i njegove navijače, a delegat je na susretu s Anderlechtom zapisao čak 38 'grijeha'.

2.10.2010.
13:55
VOYO logo

Čelnicima UEFA-e navodno je pao 'mrak na oči' nakon susreta Hajduka i Anderlechta (1:0) na Poljudu u 2. kolu Europske lige.

arti-201010010293006Podsjetimo, Torcida je u 83. minuti napravila bakljadu zbog koje je delegat Barry Bright zamalo prekinuo susret, a to nije bio jedini grijeh te večeri u Splitu. Englez je navodno zapisao čak 38 problema:

arti-201010010644006"Mislim da će Hajduk dobiti popriličnu kaznu. Delegat je dao negativnu ocjenu klubu u rubrici security measures, odnosno za sigurnosne protokole. Sasvim je nezadovoljan ustrojstvom redarske službe i njezinim radom. Tu je još mnogo stvari preko kojih mi često olako prelazimo, a koje su po europskim mjerilima važne. Sve to Hajduk mora ispraviti", izjavio je Sportskim novostima izvor dobro upućen u tajnu 'crne knjige'.

UEFA-e je Hajduku ove sezone ispostavila tek kaznu od osam tisuća eura za neprimjereno ponašanje navijača na susretu u Bukureštu, a navodno joj se nimalo nije svidjela tučnjava s policijom u Ateni, kao ni bakljada i premlaćivanje navijača Anderlechta u Splitu i te bi 'čestitke' iz Nyona mogle biti vrlo 'paprene'.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Stoga su iz Europske nogometne federacije navodno poručili splitskim navijačima da se smire ili će svoje ljubimce u dogoočekivanim europskim nastupima morati gledati u televizijskom prijenosu.

Prethodni članci:

arti-201010010293006 arti-201010010644006

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
savrseni kandidatkinje
NOVE EPIZODE OD PONEDJELJKA DO ČETVRTKA
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
POTPUNO REHABILITIRAN? /

Kanibal sjekirom raskomadao čovjeka pa pojeo organe na groblju: Sada smije među ljude