Policija pronašla mobitel jednog od terorista s posljednjim SMS-om
Policija je, naime, ispred dvorane Bataclan u košu za smeće pronašla mobilni telefon, za koji vjeruje da je pripadao jednom od terorista koji su se nakon pucnjave po publici raznijeli eksplozivom.
U njemu je i posljednja poruka koju je poslao, a koja glasi "OK, spremni smo". U telefonu su pronađeni i nacrti dvorane Bataclan u kojem je svirao američki bend Eagles of Death Metal.
Policija još nije potvrdila kojem od terorista je pripadao telefon, no francuski mediji navode da su istražitelji sigurni da je pripadao njima.
Ukupno je napade u Parizu u petak izvelo sedam terorista koji su ubili ukupno 129 osoba. Napadi su izvedeni na kafiće i restorane, na stadionu Stade de France raznio se bombaš samoubojica, a najviše je ljudi ubijeno u napadu automatskim puškama u dvorani Bataclan.
403 Forbidden
EP RUKOMET