SABOTAŽA /

Musk bijesan zbog napisa u medijima, prijeti tužbama, a poslao i poruku: 'Zli idioti...'

Image

'Zli idioti su odabrali krivo vozilo za teroristički napad. Cybertruck je zapravo zaustavio eksploziju i usmjerio eksploziju prema gore. Čak ni staklena vrata nisu razbijena', napisao je Musk na X-u

3.1.2025.
9:33

Izvršni direktor Tesle Elon Musk branio je sigurnost Cybertrucka na X-u nakon novogodišnje eksplozije te najavio da razmišlja o tužbi protiv medija zbog izvještavanja o eksploziji koja se u srijedu dogodila ispred hotela Trump u Las Vegasu, piše Politico.

Konzervativni aktivist Robby Starbuck objavio je na X-u snimke zaslona s naslovima iz medija u kojima piše "Eksplozija Cybertrucka" te napisao da bi Musk trebao razmisliti o tužbi. Musk mu je odgovorio:

"Možda je vrijeme da to učinimo".

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
ODLIKOVANI SPECIJALAC /

Otkriveno tko se raznio ispred Trumpovog hotela: Postoji veza s drugim napadačem

Image
ODLIKOVANI SPECIJALAC /

Otkriveno tko se raznio ispred Trumpovog hotela: Postoji veza s drugim napadačem

"Ovi naslovi sabotiraju @Teslin brend tjerajući ljude da misle da se zapalio. Postoji otprilike 1 Tesla požar na svakih 130 milijuna prijeđenih milja. Drugi automobili imaju 1 svakih 18 milijuna milja", nastavio je Starbuck.

Eksplozija u srijedu ujutro ubila je osumnjičenika u Cybertrucku, identificiranog kao elitnog vojnika za specijalne operacije, a ranila je sedam slučajnih prolaznika. Policajci su pronašli gomilu pirotehnike i plinskih boca u prtljažniku vozila.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Milijarder i bliski prijatelj Donalda Trumpa, podijelio je više postova na X-u kritizirajući medijsko izvještavanje o incidentu i braneći sigurnost vozila.

"Činjenica da je ovo bio Cybertruck stvarno je ograničila štetu koja se dogodila unutar vozila jer je najveći dio eksplozije prošao kroz vozilo i izašao", rekao je šerif gradske policije Las Vegasa Kevin McMahill tijekom konferencije za novinare.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Musk je ponovno objavio video konferencije, napisavši: "Zli idioti su odabrali krivo vozilo za teroristički napad. Cybertruck je zapravo zaustavio eksploziju i usmjerio eksploziju prema gore. Čak ni staklena vrata nisu razbijena."

POGLEDAJTE VIDEO: Auto pun pirotehnike i plinskih boca eksplodirao pred Trumpovim hotelom. Je li to teroristički čin?

Tekst se nastavlja ispod oglasa
savrseni
Gledaj odmah bez reklama
VOYO logo