Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DJEVOJČICA BEZBRIŽNO OTIŠLA NA KUPANJE U MORU: /

Majka ostala u šoku kad ju je vidjela iduće jutro

Amerikanka Nicole Sullivan lokalnim je medijima opisala kako je njezina šestogodišnja kćer dobila ozbiljnu kožnu infekciju nakon kupanja u Huntington Beachu (Kalifornija).

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Majka je kazala kako je njezina kćer Bella, imala ogrebotinu na licu kad je otišla na kupanje, piše Aol.

Sullivan kaže da se postupno počelo razvijati crvenilo i oteklina. Nakon dva dana postalo je bolno i pojavio se svrbež.

"Idući dan su joj se potpuno zatvorile oči jer su otekle kao i vrat, lice te ruke", kaže majka.

Vlasti kažu kako voda nije za kupanje

Liječnik je dijagnosticirao impetigo zbog bakterije iz vode koja je u organizam došla kroz ogrebotinu na licu koju je imala.

Prema Mayo Clinic, impetigo je čest kod dojenčadi i djece, a obično se pojavljuje kao crvene kraste na licu pogotovo oko usta.

Environmental Health Manager za Peninsula Distrikt, Gary Hagy, kaže kako je posljednje testiranje vode pokazalo nisku razinu sigurnosti i da voda nikako nije bila dobra za kupanje u to vrijeme.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike