Bijela kuća: Trump bi mogao ponovno zabraniti rekreativno konzumiranje marihuane
Bijela kuća u četvrtak je upozorila osam saveznih država u SAD-u
koje su legalizirale marihuanu kako bi se federalne agencije
uskoro mogle pozabaviti s njima, piše
Iako je od ranije poznato kako Trump nije pobornik marihuane, ovo je najjasnija poruka dosad da bi marihuana ponovno mogla biti zabranjena za rekreativno korištenje.
Čelnik za odnose s javnošću iz Bijele kuće Sean Spicer rekao je novinarima da Trump nema namjeru nastaviti Obaminu politiku, koji je dopustio legalizaciju marihuane u osam saveznih država, uključujući i Kaliforniju.