Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Svijet /

Amerikanac ubio cimera, pojeo mu srce i dio mozga

Kanibalizam je navodno priznao sam mladić u policiji.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

U američkom Joppatowneu u Marylandu odigrao se pravi horor. Brat 21-godišnjeg studenta Alexandera Kinyuae pronašao je u utorak navečer u limenoj kanti za smeće u podrumu glavu i dvije šake. Kazao je svome ocu, vlasniku kuće, što je pronašao.

Otac je odmah nazvao policiju, a kada su se vratili na mjesto gdje su pronađeni ostaci tijela, zatekli su Alexandera kako ispire kantu, piše Huffington Post.

Policija je ubrzo došla u kuću i nakon kraće pretrage uhitila 21-godišnjaka zbog ubojstva 37-godišnjaka po imenu Kujoe Bonsafo Agyei-Kodie, komadanja njegovog tijela i proždiranja njegovog srca i dijelova mozga.

Živio mjesecima s obitelji

Policija tvrdi da je sam mladić priznao ubojstvo i kanibalizam, piše CNN. Većinu ostataka tijela je zatim bacio u kontejner za smeće crkve u Joppastowneu, a ostatak dijelova tijela pronađen je u više različitih koševa i kontejnera u dvije različite ulice.

Kujoe Bonsafo Agyei-Kodie nestao je u petak, a nestanak je prijavljen u ponedjeljak. Živio je s obitelji Kinyua mjesecima, piše Baltimore Sun. Pronađene ostatke još uvijek treba podvrgnuti DNA testovima kako bi se otklonila sumnja je li on doista žrtva.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike