Sramota: Hrvatsku zamijenili Crnom Gorom?!

Premda smo svi vjerovali u dvostruki prolaz, ni Šibenik ni Cibalia nisu se uspjeli plasirati u 3. pretkolo Europske lige.

23.7.2010.
13:02

arti-201007220581006Šibenčani nisu uspjeli obraniti senzacionalnu pobjedu od 2:0 iz prve utakmice na Cipru, a gosti su već u prvom poluvremenu pogocima Francuza Vincenta Labana u 16. i Argentinca Ramosa u 25. minuti nadoknadili zaostatak. Okkas je u produžetku zabio za 0:3 i konačni potop Šibenika, koji je kao domaćin igrao na splitskom Poljudu.

Vijest su brzo prenijeli grčki i ciparski mediji, među kojima i Hellenic Business, koji je svojim čitateljima ovako prenio vijest s utakmice u Splitu: "Anorthosis je u Crnoj Gori nadoknadio 2:0 golovima Labana i Ramosa u prvom poluvremenu, a u produžetku je prolaz donio Okkas."

Eto, za neke je Split očigledno smješten u Crnoj Gori. Ili grčki novinari nisu nikad čuli za njega, ili ako ništa, bar su mogli koristiti google tražilicu...