Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NIŠTA SPORNO /

Slučaj Blagojevich: Obama razgovarao s istražiteljima

Obama je prije tjedan dana odgovarao na pitanja istražitelja o pokušaju prodaje njegovog senatskog mjesta. Utvrđeno je da nije bilo neprikladnih kontakata.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

WASHINGTON - Novoizabrani američki predsjednik Barack Obama prošloga je tjedna razgovarao sa saveznim tužiteljima koji istražuju guvernera Illionoisa Roda Blagojevicha.

U izvješću stoji da ni Obama ni njegovi pomoćnici nisu imali neprikladne kontakte s Blagojevichem ili njegovim osobljem.

Agenti FBI-a uhitili su Blagojevicha 9. prosinca na temelju optužbi za korupciju, uključujući i pokušaj prodaje 'najvišem ponuđaču' mjesta Illinoisa u američkom Senatu, koje je ostalo upražnjeno nakon izbora Obame za predsjednika SAD-a.

Izvješće Obaminog tranzicijskog tima dugo se očekivalo, zbog pitanja o ulozi njegovih savjetnika u skandalu oko Blagojevićeve trgovine sa senatskim mjestom, koja je otkrila kulturu političke korupcije u Illinoisu poznatu po devizi "plati da bi igrao".

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike