Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
OBRAČUN U RIJECI /

Propucao ga ispred narodnjačkog kluba

Policija traga za naoružanim 38-godišnjakom koji je ispred kluba Cameleon u centru Rijeke pucao u glavu 32-godišnjaku. Pucnjavi je prethodila svađa.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

RIJEKA - Dvojica muškaraca pucali su jedan u drugoga u nedjelju oko 3.30 sati ispred narodnjačkog kluba Cameleon u Rijeci, pri čemu je jedan zadobio prostrijelnu ranu u predjelu lijevog oka, doznaje se iz operativnog dežurstva Policijske uprave primorsko-goranske.

Ranjeni 32-godišnjak prebačen je u KBC Rijeka gdje je operiran i nalazi se izvan životne opasnosti, a za 38-godišnjakom, koji ga je ranio, policija još uvijek traga.

Sukob dvojice muškaraca započeo je prepirkom, nakon čega su izvadili pištolje i zapucali jedan u drugoga. Svaki je ispalio nekoliko hitaca. Nakon što je ranio 32-godišnjaka u glavu, 38-godišnji muškarac je pobjegao.

Policija je na mjestu događaja pronašla tragove pucanja, a pronađen je i pištolj za koji je utvrđeno da ga je jedan od sudionika incidenta ilegalno posjedovao.

U pucnjavi je oštećeno jedno parkirano vozilo. Policija je, u suradnji s Državnim odvjetništvom, kvalificirala noćašnji događaj kao kazneno djelo ubojstva u pokušaju.

Napadač i njegova žrtva već su otprije poznati policiji po brojnim kaznenim djelima.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike