Ovako to izgleda kad klupa podivlja!

Lyon je u prvom dvoboju 24. kola s 4:0 razmontirao Nancy, a među najzaslužnijima za pobjedu Lavova bili su igrači s klupe.

19.2.2011.
12:35

Lyon se u posljednje vrijeme rezultatski pribrao, te su Lavovi u zadnjih deset utakmica poraženi tek jedanput. U 24. kolu su u petak na svom Gerlandu razbili Nancy s 4:0, ponajviše zahvaljujući sjajnom učinku igrača s klupe. Prvih 45 minuta završilo je vodstvom domaćina 1:0, a zabio je Gourcuff u 37.

U nastavku dvoboja trener domaćih ubacio je najprije Bastosa, koji se uskoro upisao među asistente, a zatim i Pieda, strijelca za 2:0 u 76. minuti.

Posljednji je s klupe ušao Pjanić u 81. minuti, a već u 86. postigao je zgoditak za 3:0. Konačni rezultat postavio je Briand, a opet je asistent bio Bastos. Učinak igrača s klupe dva gola i dvije asistencije!

Treba napomenuti kako je u pobjedničkom sastavu svih 90 minuta vrlo dobro odradio i hrvatski reprezentativac Dejan Lovren.