Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SBERBANK: /

'Ako je hrvatska vlada preuzela odgovornost za vođenje Agrokora, trebala bi preuzeti i dugove'

German Gref, izvršni direktor Sberbanka koji je glavni kreditor Agrokora, rekao je kako suradnja s hrvatskom vladom nije bila nimalo laka te da se nikada prije nisu susreli s takvom situacijom.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dodao je i kako nije spreman pregovarati o novim financiranjima Agrokora dok god se ne postigne dogovor s hrvatskom Vladom.

'Ne biste trebali donositi zakon koji lišava kreditore njihova prava nakon svršenog čina', rekao je direktor Sberbanka.

'Ako je hrvatska vlada preuzela odgovornost za vođenje tvrtke, onda bi također trebala preuzeti odgovornost za dugove. Neka nam daju garanciju za te dugove', dodao je.

Ako to ne nprave, trebalo bi se vratiti na normalno tržišno poslovanje, smatra.

Iako su iz uprave ove banke ranije rekli kako su spremni i na sud ako treba, sada kaže kako mu se ne bi svidjelo da dođe do postupka protiv hrvatske Vlade. 'Bože sačuvaj takve stvari', konstatirao je.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike