Messiju pokazao srednji prst usred utakmice!

25.11.2010.
12:56

arti-201011240722006Igrala se 79. minuta dvoboja Panathinaikosa i Barcelone, a pobjednik utakmice u tim trenucima bio je jasan. Katalonci su imali igru i visokih 0:3. Valjda isprovociran lošom predstavom svojih ljubimaca ili je samo želio pet minuta slave - jedan grčki navijač uletio je na teren i Lionela Messija počastio srednjim prstom!

arti-201011230821006Ponajbolji igrač svijeta samo je mirno odgledao cijelu situaciju i nastavio igrati kao da se ništa nije dogodilo. Inače, Argentinac je i u Ateni nastavio sjajnu formu. U laganoj pobjedi španjolske momčadi - Messi je postigao pogodak za 0:2, te tako došao do brojke od 15 golova u deset posljednjih nastupa.

Ukupno je ove sezone zabio nevjerojatna 23 zgoditka, a pritom je upisao i devet asistencija. Argentinac je 13 komada postigao u prvenstvu, šest u Ligi prvaka, te četiri u domaćim kupovima.