Mandžukić spao na valjanje po terenu!

Mario Mandžukić odigrao je drugo poluvrijeme za Wolfsburg koji je na gostovanju kod Eintracha u Frankfurtu izgubio sa 1:3.

8.11.2010.
15:19

arti-201011060199006Igrala se 69. minuta kad je Mandžukić uklizao braniču Frankfurta, Patricku Ochsu. Nijemac je prekršaj shvatio prilično osobno te se unio u lice hrvatskom napadaču i u hodu mu malo nagazio na vršak kopačke. Iako je taj start jedva vidljiv i na usporenoj snimci, Mandžo se skvrčio kao da ga je pogodio metak te je pao na travnjak previjajući se od bola.

arti-201010230289006Tribine su pokušaj iznuđivanja crvenog kartona popratile zvižducima, a reagirao je i domaći trener tražeći od suca Petera Sippela da kazni hrvatskog glumca. No, Mandžo se ipak izvukao bez sankcija. Nažalost, bivši najbolji igrač hrvatske lige nije opravdao 9 milijuna eura odštete koje je Wolfsburg platio Dinamu. U prvih jedanaest kola Bundeslige, Mandžukić nije zabio niti jedan jedini pogodak, i već je proglašen jednim od najvećih ovogodišnjih promašaja u jakoj njemačkoj ligi.

Inače, Eintracht je poveo 3:0 golovima Gekasa i Schweglera, a na konačnih 3:1 smanjio je Dejagah (66).