Liječnici ne vjeruju što je preživio!
I dalje se vuku repovi nevjerojatnog meča u kojem je Vitalij Kličko unakazio američkog herkulesa Shannona Briggsa. 14.000 gledatelja u Hamburgu gledalo je masakr u posljednje četiri runde.
arti-201010170016006Nakon subotnje borbe u kojoj je Vitalij Kličko obranio naslov svjetskog prvaka u teškoj kategoriji po WBC verziji, svjetski su mediji puni hvale za ukrajinskog boksača, no čini nam se da bi barem jednaku pažnju trebao dobiti i izmasakrirani heroj Shannon Briggs.
http://www.megavideo.com/v/171MTG075db5c8dbcd9d44a06abb3ba84e14cb1d
Nevjerojatno je koliko je udaraca Shannon
Pitanje pobjednika uopće nije bilo upitno. Po pisanju Bilda, ukrajinski prvak je Briggsa udario 302 puta, a čak 171 put ga je pogodio u glavu. Američki mazohist je uz to, neprestano ponavljao kako 'hoće još', pa niti sudac, ni liječnici, a niti trener u njegovom kutu nisu prekidali borbu.
Nadležni liječnik uz ring, Stephan Bock, poslao ga je nakon meča ravno u bolnicu, gdje je završio na intenzivnoj njezi sa slomljene obje jagodične kosti, teškom glavoboljom i ozljedom bicepsa desne ruke. Bock je nakon meča izjavio da ne može vjerovati što je Briggs preživio te da su sudac u ringu ili njegov trener odavno trebali prekinuti meč.
403 Forbidden