Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PARTNERI NALJUTILI PREMIJERA /

Dobili Milanovićevu odbijenicu samo zato što su pozvali i HDZ?

Milanoviću su odluku vjerojatno olakšala i nagađanja kako IDS na sljedeće parlamentarne izbore neće izaći u koaliciji sa SDP-om

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Istarski demokratski sabor (IDS) u subotu će održati sabor stranke povodom 25. godišnjice osnivanja. No, u Puli se neće pojaviti šef najvažnijeg koalicijskog partnera IDS-a.

"Zoran mora sam odlučiti hoće li doći, nama bi bilo drago, ali ako ne dolazi, pa sve je to demokracija, nema problema", rekao je o Milanovićevoj odbijenici za Novi list predsjednik IDS-a Boris Miletić.

Glavni razlog zbog kojeg predsjednik SDP-a neće gostovati na IDS-ovom saboru navodno je činjenica da su IDS-ovci u Pulu pozvali sve stranke, pa tako i HDZ kojeg će, kako navodi Novi list, predstavljati Željko Reiner. Zato će Milanović u Pulu poslati Zlatka Komadinu.

Milanoviću su odluku vjerojatno olakšala i nagađanja kako IDS na sljedeće parlamentarne izbore neće izaći u koaliciji sa SDP-om. U stranci, naime, smatraju kako i sami mogu osvojiti tri mandata u Saboru koliko imaju i danas, piše Novi list.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike