Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
bio politički aktivan /

Zbog pedofilije uhićen 60-godišnji koprivnički učitelj: Navodno su ga prijavili roditelji žrtve

Mediji navode da je ranije bio nagrađivan kao uzorni učitelj

VOYO logo
VOYO logo

Učitelj iz Koprivnice uhićen je zbog spolne zlouporabe djeteta mlađeg od 15 godina, izvijestilo je u petak koprivničko Općinsko državno odvjetništvo ne navodeći identitet ni zanimanje počinitelja. 

Prijavili ga roditelji

"Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici donijelo je rješenje o provođenju istrage protiv hrvatskog državljanina (1960.) zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo spolne zlouporabe djeteta mlađeg od petnaest godina. Sutkinja istrage Županijskog suda u Varaždinu usvojila je prijedlog državnog odvjetnika i odredila 60-godišnjaku istražni zatvor zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke u postupku", stoji u priopćenju.

Prema neslužbenim informacijama, riječ je o koprivničkom učitelju, zaposlenom u Područnoj školi koprivničkog prigradskog naselja Bakovčice kojega su navodno prijavili roditelji djevojčice koja se požalila na njega.

Mediji navode da je ranije bio nagrađivan kao uzorni učitelj, da je bio aktivan politički i u udrugama.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike