NESREĆA KOD POREČA /

Sudar automobila i autobusa: Lakše ozlijeđeni vozači i 12 putnika, od čega osmero djece

Image
Foto: Dražen Požarić/Parentium

Od siline udarca automobil je odbačen na travnatu površinu, dok je autobus sletio s ceste i udario u metalnu zaštitnu ogradu

30.6.2024.
11:41
Dražen Požarić/Parentium
VOYO logo

Prometna nesreća između osobnog automobila pulskih registracijskih oznaka i autobusa poljskih registracijskih oznaka dogodila se u subotu oko 22 sata na Antenalu, javlja Parentium.

Nesreću je izazvao 32-godišnji vozač automobila koji je, vozeći iz smjera Novigrada prema Taru, zbog neprilagođene brzine u desnom zavoju izgubio nadzor nad vozilom te prešao u suprotnu traku i frontalno se sudario s autobusom kojim je upravljao 58-godišnji Poljak.

Image
Foto: Dražen Požarić/Parentium

Od siline udarca automobil je odbačen na travnatu površinu, dok je autobus sletio s ceste i udario u metalnu zaštitnu ogradu.

U nesreći su lakše ozljede zadobili vozač automobila, vozač autobusa i 12 putnika u autobusu, od čega osmero maloljetnika, svi poljski državljani.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Svi su putnici iz autobusa lakše ozlijeđeni. Bili su prevezeni u pulsku i riječku bolnicu, međutim, svi su uredno pušteni iz bolnice. Konstatirane su samo lakše tjelesne ozljede", kažu nam iz PU Istarske.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Iz policije za Danas.hr potvrdili su da su vozač autobusa i vozač automobila također lakše ozlijeđeni.

"U prometnoj nesreći, srećom, nije bilo nekakvih težih razmjera", zaključuju iz policije.

Image
Foto: Dražen Požarić/Parentium

Nakon nesreće, kolnik D-75 bio je zatvoren za sav promet od 22.35 do 23.53, a promet se odvijao obilaznim pravcima.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
race of
DANAS I SUTRA NE PROPUSTI!
VOYO logo
Još iz rubrike