Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
velika tuga /

Preminuo mladić (19) teško stradao u nesreći. Shrvana majka: 'Njegovo junačko srce živjet će u nekom drugom'

Ivan je stradao u teškoj prometnoj nesreći u Pakracu

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon gotovo mjesec dana borbe za život, 19-godišnji Ivan Poletto podlegao je teškim ozljedama zadobivenim u prometnoj nesreći koja se prije manje od mjesec dana dogodila u Pakracu, potvrdila je njegova majka Snježana za Moj portal.

Podsjetimo, Ivan je s još dvojicom prijatelja 17. srpnja doživio tešku prometnu nesreću u Pakracu. Prema službenom priopćenju PU požeško-slavonske, do nesreće je došlo kada je 28-godišnji vozač Volkswagena daruvarskih oznaka, vozeći se ulicom kneza Branimira u Pakracu, uslijed neprilagođene brzine izgubio nadzor nad vozilom, sletio s ceste i udario u betonski stup.

U prometnoj nesreći teško su ozlijeđeni 28-godišnji vozač kao i dvojica putnika starosti 19 i 21 godinu. Iako ih je zadesila velika tragedija, Ivanova obitelj ipak je smogla snage te se odlučila za plemenit čin i time možda spasiti život nekome drugom.

"Organi su krenuli zatajivati i to nas trgnulo da nešto učinimo, da spasimo barem to naše junačko srce koje se ne da. Neka živi u nekom drugom", poručila je majka Snježana.

Inače, kako neslužbeno doznaje portal, dvojica mladića koji su se tog dana nalazila s Ivanom u automobilu, još uvijek su kritično.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike