Panika u Bjelovaru: 'Mame, prekjučer je nećaka pratio neki tip, dozivao ga je da dođe'
Majka iz Bjelovara danas je pokrenula pravu uzbunu kad je na Facebooku objavila kako je njenog nećaka u prigraskom naselju Hrgovljani pratio neki čovjek, javlja Bjelovar.live.
Poruku je prvo objavila u zatvorenoj Facebook grupi, a potom ju je jedna od članica proslijedila u grupu "Policija zaustavlja - Bjelovar i okolica".
Njenu poruku objavljujemo u cijelosti:
"
Članovi grupe odmah su se aktivirali pa je tako ustanovljeno da se radi o bijelom Cadyju, a javila se i žena s tvrdnjom da se slična situacija dogodila u obližnjim Podgorcima.
PU bjelovarsko-bilogorska nije zaprimila nikakvu dojavu, no ističu da, ukoliko se radi o lažnim prijavama koje bezrazložno dižu tenzije, te osobe mogu podleći prekršajnoj ili kaznenoj sankciji, javlja Bjelovar.live .
EP RUKOMET