Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
u smjeru bregane /

Ogromne kolone zbog prometne nesreće na zagrebačkoj obilaznici

Stanje na prilazima Zagrebu je gužvovito

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Zbog prometne nesreće na zagrebačkoj obilaznici (A3) između čvora Ivanja Reka i mosta Sava (na 40. kilometru) u smjeru Bregane, kolona je oko sedam kilometara iz smjera Rugvice (A3) te oko pet kilometara iz smjera Popovca (A4), izvijestio je u ponedjeljak HAK u 14.42 sati.

Iz Hrvatskog autokluba (HAK) navode da je na autocesti A1 Zagreb - Split - Ploče pred naplatama Lučko u smjeru Zagreba kolona oko jedan kilometar. Također, na autocesti A7 Rupa - Rijeka pred graničnim prijelazom Rupa u smjeru Slovenije kolona je od oko jednog kilometra.

Prema graničnim prijelazima Kaštel i Plovanija kolona je oko dva kilometra i dijelom se proteže na Istarski ipsilon.

Na Krčkom mostu u smjeru otoka kolona je oko četiri kilometara, a u smjeru kopna oko jedan kilometar.

Na Jadranskoj magistrali (DC8) vozi se usporeno u kolonama na dionicama Crikvenica - Novi Vinodolski, Vodice - Šibenik, Stobreč - Podstrana, kod Omiša i Makarske.

Pojačan je promet na gradskim prometnicama, obilaznicama i pojedinim dionicama autocesta.

Mokri su i skliski kolnici mjestimice u središnjoj i sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Iz HAK-a vozače upozoravaju da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike