EPILOG PRVE POBJEDE /
Dalić nije sretan: 'Moramo to popraviti, zato sam bio ljutit'
Rekli bismo da je zaista i uspio u nastojanju da poprilično točno i duhovito prikaže stvari. Sve što je nabrojao je apsolutno točno, a pogotovo zadnja stavka :)