NEUTJEŠNA / Pijević sasvim iskrena: 'Tragedija za hrvatski ženski rukomet'

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u dvoboju je posljednjeg kola skupine I drugog kruga natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Goteborgu izgubila od Mađarske sa 22-23 (11-8) te tako ostala bez izgleda za prolazak u četvrtfinale, ali i mogućnosti nastupa u kvalifikacijama za Olimpijske igre. Jedna od najboljih naših igračica bila je Tea Pijević koja je briljirala na golu u prvom poluvremenu: 'Jako teška utakmica, teških zadnjih pet minuta, ništa nam nije polazilo za rukom. Drugo poluvrijeme smo odigrale jako loše, zabijali su nam sedmerac, sedmerac, mislim da u drugom poluvremenu mi golmanice nismo dotaknule niti jednu loptu. Izgubili smo samopouzdanje u napadu, nismo zabijale, one su nam se pomalo primicale i na kraju nas pobijedile. Ne mislim da je zasluženo, imale su sreće, u zadnjem sedmercu stativa nije bila na našoj strani. Težak poraz za sve nas, ispale smo s prvenstva i iz kvalifikacija za OI tako da možemo reći tragedija za hrvatski ženski rukomet. Ne znam jesmo li ostale bez snage, imale smo i mi zicera s krila, s jedne i druge strane, ali nismo zabijali u ključnim trenutcima, napustila nas je sreća", rekla je Pijević nakon poraza.