KOSTELIĆA BOLE LEĐA / Zrnčić Dim treći u Beavers Creeku

Dok se Ivica Kostelić bori sa starim problemima s leđima, Natko Zrnčić Dim se penje po postoljima. U Beavers Creeku je osvojio treće mjesto u superkombinaciji.

4.12.2009.
22:33

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim osvojio je u petak treće mjesto u superkombinaciji Svjetskog kupa u Beaver Creeku, koja se sastojala od skraćenog spusta i jedne slalomske vožnje.

Prvo mjesto pripalo je Švicarcu Carlu Janki, drugi je bio njegov sunarodnjak Didier Defago (+0,43), a Zrnčić Dim je na trećem mjestu imao zaostatak od 49 stotinki.

Ovo je treći put da Natko Zrnčić Dim u Svjetskom kupu osvaja treće mjesto. Prošle sezone u Kitzbühelu je bio treći u kombinaciji, a u veljači 2008. bio je treći u superkombinaciji u Val d'Isereu.

Tome treba pribrojiti i brončanu medalju u superkombinaciji s ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva Val d'Isereu.

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić koji, kao i prošle sezone, ponovno ima problema s bolovima u leđima, nije nastupio u utrci u Beaver Creeku, jer nije odvozio trening spusta, a neće ga biti ni na subotnjem spustu.