[VIDEO] LUDNICA U ISTANBULU: / Vidin Bešiktaš vodio 3-0 na poluvremenu protiv Fenera pa sve prosuo!

Bešiktaš i Fenerbahče odigrali su ludi derbi u 23. kolu prve turske lige

25.2.2019.
21:30

Nogometaši Bešiktaša i Fenerbahčea odigrali su zanimljivi derbi 23. kola turske Superlig. Utakmica je završila 3-0, nakon što je domaći sastav ispustio veliku prednost.

Bešiktaš, za kojega je hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao svih 90 minuta i upisao asistenciju, poveo je s 3-0 do kraja prvog polvuremena. Pogotke su postigli Gonul te Yilmaz (dva). Međutim, nakon pauze na teren je izašao potpuno drugačiji Fenerbahče. Gosti su pogocima Zajca, Ciftpimara i Kaldirima unutar 12 minuta poravnali na 3-3.

Bešiktaš je tako ostao treći, iza Galatasarayja, dok se momčad Fenerbahčea i dalje bori za opstanak, trenutno su 14.