Novi kiks / Van Gaalov United remizirao kod Sunderlanda

Nakon što je otvorio prvenstvo domaćim porazom od Swansea Cityja (1-2), ManU je na gostovanju kod Sunderlanda odigrao 1-1. 'Crveni vragovi' su poveli golom Juana Mate u 17. minuti, a izjednačio je Jack Rodwell u 30. minuti.

24.8.2014.
20:34
AP Images

Niti u drugom kolu engleskog nogometnog prvenstva Manchester United nije uspio ostvariti pobjedu, no ovoga puta barem je izvukao bod.

U ranije odigranom susretu Hull City i Stoke City su odigrali 1-1, a pogodak za domaćine postigao je hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić. Napadač Hulla postigao je pogodak u 42. minuti utakmice u trenucima dok je njegova momčad imala igrača manje. U 14. minuti je isključen James Chester zbog oštrog prekršaja. Gosti su uspjeli izjednačiti sedam minuta prije kraja susreta, a strijelac je bio Ryan Shawcross.

U drugom današnjem ogledu Tottenham je bez većih problema pobijedio gradskog suparnika Queens Park Rangers 4-0. Strijelci za Spurse bili su Nacer Chadli (12, 37), Eric Dier (30) i Emmanuel Adebayor (65).

Kolo zatvaraju u ponedjeljak prvak Manchester City i doprvak Liverpool.

Na ljestvici vode Tottenham, Chelsea i Swansea City sa po šest bodova.