BIKOVI UHVAĆENI ZA ROGOVE / Uspješan niz Medveščaka

Hokejaši Medveščaka su u nedjelju u Domu sportova pobijedili i drugoplasirani Red Bull Salzburg 5:2.

9.1.2011.
20:57

Nakon što su u petak deklasirali vodeću momčad lige Klagenfurt (4:0), hokejaši Medveščaka su u nedjelju u Domu sportova pobijedili i drugoplasirani Red Bull Salzburg 5:2 (2:0, 0:0, 3:2).

Bila je to treća uzastopna pobjeda "medvjeda", te četvrta u posljednjih pet susreta.

Medveščak je poveo golom Alana Letanga u 7. minuti, a Ryan Kinasewich je u posljednjoj minuti prve trećine povećao na 2:0. U drugoj dionici nije bilo golova, a u šestoj minuti posljednje trećine Letang je zabio svoj drugi gol za vodstvo 3:0. Traćak nade gostima donio je Shaun Heshka smanjivši u 48. minuti na 3:1, no dvije minute kasnije John Hechimovic svojim 17. golom ove sezone vraća na plus tri. Heska je u 58. minuti smanjio na 4:2, a konačnih 5:2 postavio je Greg Day 19 sekundi prije kraja utakmice.

Medveščaku sada slijede dva gostovanja, 14. siječnja u Jesenicama, te 16. siječnja u Mađarskoj protiv Albe Volan.