DOŽIVIO SRČANI UDAR / Umro par minuta nakon sinova gola

Otac mladog Valencijinog nogometaša Pala Alcacera preminuo je samo par minuta nakon što je njegov sin postigao pogodak u prijateljskoj utakmici protiv Rome.

13.8.2011.
13:58
clubvalenciacf.blogspot.com

Tužan je nastavak imala prijateljska utakmica koju su u petak navečer na Mestalli odigrali nogometaši Valencije i Rome. Nakon izlaska sa stadiona preminuo je otac mladog Paca Alcacera koji je nekoliko minuta ranije postigao pogodak.

Valencia je slavila s 3-0, a 17-godišnji iznimno talentirani napadač Alcacer je u 83. minuti zabio posljednji gol za "šišmiše". S tribina ga je gledao ponosni otac koji se nakon posljednjeg sučevog zvižduka uputio kući. Međutim, odmah nakon izlaska sa stadiona je, piše Marca, doživio srčani udar. Napori liječnika da ga spase nisu bili uspješni.

Nogometaši i dužnosnici Valencije su se, čim su čuli tragičnu vijest, okupili oko mladog suigrača i njegove obitelji kako bi im pružili utjehu. Alcacer je u finalu nedavnog Europskog U19 prvenstva s dva pogotka donio Španjolskoj pobjedu protiv Češke (3-2).