SULUDA REAKCIJA / Trener utrčao na teren i zaustavio napad protivnika

Trener argentinskog trećeligaša Acassusa je uletio na teren dok su igrači protivničke momčadi bili usred akcije za gol. Upad se dogodio u 92. minuti utakmice i pri rezultatu 1:1.

27.11.2010.
12:39

Guillermo Crudo, trener golmana argentinskog trećeligaša Acassusa, je na domaćoj utakmici protiv Comunicacionesa prije nekoliko dana izveo nevjerojatan potez.

U 92. minuti je usred napada protivničkih igrača uletio na teren te upropastio cijelu akciju, koja je 'mirisala' na gol. Gosti su zbog toga propustili priliku za pobjedu budući da se ovaj 'upad' dogodio pri rezultatu 1:1.

Trenera su izbacili s terena, a on se kasnije ispričao suparničkom timu, sucima i svim delegatima na utakmici, poručivši kako njegov potez "nije bio namjeran".

"Učinilo mi se da sam čuo zviždaljku pa sam utrčao na teren kako bi pokupio loptu", izjavio je Crudo.

Neobjašnjivi potez arentinskog trenera pogledajte u prilogu.